OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.10.2021r.

29 NIEDZIELA ZWYKŁA.

WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONACH INTERNRTOWYCH PARAFII pw.IMIENIA NMP W OLSZYNACH SĄ UMIESZCZONE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH.

Msze Św. w niedziele o godz.7.00/9.30/11.30.

W dni powszednie(w pażdzierniku) - poniedziałek,wtorek, środa, czwartek, piątek,sobota godz. 17.00 z Nabożeństwem różańcowym.

Kancelaria parafialna czynna po Mszach św.

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

W poniedziałek - Święto św.Łukasza Ewangelisty - patrona Służby Zdrowia.

We  środę - Wspomnienie św.Jana Kantego,prezb. Po Mszy św.wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

We czwartek - przed wieczorną Mszą św.Nowenna do Bożego Miłosierdzia (8 dzień) o potrzebne Łaski dla Rodziców,Nauczycieli,dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym, katechetycznym i akademickim.

W piątek - Wspomnienie św.Jana Pawła II,Pap.,patrona Małopolski i Zakliczyna - Uroczystość.W Małopolsce z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

Od piątku do niedzieli będziemy gościć w naszej Parafii ks.Diakona Marcina w ramch praktyki duszpasterskiej.

W piątek - po wieczornym Nabożeństwie spotkanie Apostolskiej Grupy młodzieżowej.

W sobotę - o godz.8.30 zbiórka ministrantów i kandydatów,natomiast o godz.9.00 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej.

W sobotę - od godz.8.00 - ogólne prace porządkowe wokół kościoła i na cmentarzach parafialnych.O wykonanie tych prac prosimy mieszkańców Równi i Domy koło drogi.

W niedzielę - Światowy Dzień Misyjny.Składka na misje.

Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i wokół kościoła oraz za dar na potrzeby świątyni.Do sprzątania w nowym tygodniu prosimy następujące rodziny:

T.Kozub,M.Chrapusta,M.Banaś,Z.Majzner,A.Zięba,L.Zięba.

Wszystkim Drogim Parafianom i przybyłym do naszej Parafii Gościom, oraz wszystkim naszym Rodakom mieszkającym w różnych krajach i miejscowościach życzę wielu Bożych Łask,duchowego Pokoju,Radości i wszelkiej pomyślności a także zdrowia i nieustannej opieki Matki Bożej Patronki naszej wspólnty parafialnej.Szczególne życzenia kieruję także do tych wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Imieniny, Rocznice i Jubileusze.SZCZĘŚĆ BOŻE!

W związku z prośbą wiernych podany jest nr parafialnego konta bankowego.

Konto Parafialne:

BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA

ODDZIAŁ w ZAKLICZYNIE

NRB:16 85890006 0140000007100001 PAR.RZYM.KAT.POD WEZW.IMIENIA NAJŚW.MARYI PANNY W OLSZYNACH.

Szczęść Boże!

Ks. Jakub Rozum