INTENCJE MSZALNE 

                                                                                                   18.10.2021r. - 24.10.2021r.

PONIEDZIAŁEK

  

7.00 - +Julia Ludwa(7 dzień po śm.)od syna Zbigniewa z żoną.

17.00 - ++Janina,Augustyn Kuboń,++Aleksandra,Henryk Kuboń,++Józef,Katarzyna

            Kuboń(dziadkowie),++ z rodz.Gostek,Kuboń od Ireny z Kietrza.

 WTOREK



17.00 - +Edward Gostek( z okazji Imienin).

 ŚRODA

8.00 - +Frydelina Śliwińska od całej Społecznośći szkolnej w Olszynach.

17.00 - ++Maria,Apolonia,Grzegorz Franczyk,++ dzieci.

 CZWARTEK

  


17.00 - O szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty i Iwony.

 PIĄTEK

św.Jana Pawła II - patrona Zakliczyna i Małopolski.Uroczystość.

7.00 - Za Parafian. 


17.00 - +Tadeusz Styrna z int.córki.

 SOBOTA


17.00 - +Wincenty Czoch(r.śm.).

 

NIEDZIELA

17.10.2021r.


------------------------------


NIEDZIELA

24.10.2021 r.

------------------------------


 7.00 - +Katarzyna Kołodziej od Róży Różańcowej Zofii Kopeć.

9.30 - +Ks.Lucjan Morawski(10 r.śm.)

11.30 - +Mieczysław Polek(r.śm.).

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.00 - +Anna Wąsowicz od Teresy i Janusza Olszańskich z dziećmi.

9.30 - +Tadeusz Karpiel,++Anna,Władysław Banaś.

11.30 - ++Janina,Aleksander Kuboń od Stanisławy z rodz.z Kietrza.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gregorianki:

+Janina Kuboń(4/6)(od 10.10) - ks.Dariusz - Warszawa.

+Elżbieta Laska(3/3)(od 27.09) - ks.Józef - Słowacja.

+Tadeusz Grzegórzek(2/2)(01.10) - O.Adam - Brazylia.

+Stanisława Wojtas(1/1)(01.10) - O.Zenon - Dukla.

+Katarzyna Kołodziej(1/2)(od 14.10) - Stryj - Ukraina.


 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)

 PONIEDZIAŁEK

27.07.2020r 

7.00 

7.00 

+ Za Parafian. 

++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard.

 

 WTOREK

28.07 

7.00 

7.00

 

++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. 

+Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard.

 

 ŚRODA

29.07 

18.00

18.00

+Marta Szczupak od męża i dzieci.

+Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard.

 CZWARTEK

30.07

18.00

18.00

18.00

+Adam Buchacz od rodz.Borowiec.

Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard.

++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz.

 PIĄTEK

31.07

18.00

18.00

+Edward Gostek od rodz.Szczepański.

+Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard.

 SOBOTA

01.08

7.00

18.00

++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka.

++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły

 

NIEDZIELA

02.08.2020 r.  

7.00

9.30

11.30

 

 

+Józefa Drankowska(10 r.śm.).

Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka.

 +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami.

-----------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin.

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju

+Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna