INTENCJE MSZALNE

 27.11.2023r. - 03.12.2023r.
                             

PONIEDZIAŁEK


7.00 - +Katarzyna(z okazji Imienin),+Czesław Ludwa.

7.00 - +Maria Polek z int.rodz.Borowiec - ks.Krzysztof.

WTOREK

7.00 - ++Janina,Aleksander Bojdo.

17.00 - +Kazimierz Karpiel(r.śm.)z int.siostry.

ŚRODA


 

 17.00 - +Antoni Majzner(r.śm.).

CZWARTEK

  7.00 - ++Kazimiera,Edward Malik,syn +Adam.

17.00 - Dz-bł. dla Andrzeja (z okazji Imienin).

PIĄTEK 


7.00 - +Alicja Ogar z int.syna Władysława z Rodz.

17.00 - Za Parafian oraz w int.zbiorowych.

SOBOTA

 7.00 - +Maria Polek z int.siostry Doroty.

 16.30 - Różaniec.

 17.00 - ++Felicja,Tadeusz Kuk,syn +Jan.

 

26.11.2023 r.

NIEDZIELA

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.


03.12.2023r.

NIEDZIELA







  

 7.00 - +Roman Kubis z int.wnuka Dawida.

 9.30 - Za Parafian.

 11.30 - +Władysław Żabiński z int.syna Tomasza z Rodz.

 11.30 - +Władysław Żabiński z int.córki Ewy z Rodz. - ks.Prałat Krzysztof.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  7.00 - ++Tadeusz,Maria(r.śm.)Nędza.
 
  9.30 - +Maria Nędza(r.śm.)z int.córki Jadwigi z mężem.

 11.30 - +Barbara Kuboń(z okazji Imienin) z int.Rodziców.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

GREGORIANKI:

+Alicja Ogar(1/3)(od 01.11) - Stryj/Ukraina.

+Zbigniew Niewola(od 01.11) - OO.Pijarzy.

+Władysław Glixelli(od 01.11) - Tarnów.

+Alicja Ogar(2/3)(od 01.12 - piątek) - Tarnów.


 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)

 PONIEDZIAŁEK

27.07.2020r 

7.00 

7.00 

+ Za Parafian. 

++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard.

 

 WTOREK

28.07 

7.00 

7.00

 

++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. 

+Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard.

 

 ŚRODA

29.07 

18.00

18.00

+Marta Szczupak od męża i dzieci.

+Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard.

 CZWARTEK

30.07

18.00

18.00

18.00

+Adam Buchacz od rodz.Borowiec.

Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard.

++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz.

 PIĄTEK

31.07

18.00

18.00

+Edward Gostek od rodz.Szczepański.

+Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard.

 SOBOTA

01.08

7.00

18.00

++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka.

++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły

 

NIEDZIELA

02.08.2020 r.  

7.00

9.30

11.30

 

 

+Józefa Drankowska(10 r.śm.).

Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka.

 +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami.

-----------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin.

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju

+Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna