INTENCJE MSZALNE

 27.05.2024r. - 02.06.2024r.
                             

PONIEDZIAŁEK


7.00 - +Maria Polek(z okazji Dnia Matki)z int.męża i dzieci z Rodzinami.

18.00 - ++Janina,Augustyn Kuboń(z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca)z int.dzieci.

WTOREK

7.00 - +Józef Cieśla,+Franciszek Wojtas,+Stefania Wojtas z int.Rodziny.

18.00 - +Leszek Macheta(r.śm.).

ŚRODA


 
 
 18.00 - +Janina Stawarz(z okazji Dnia Matki)z int.Jolanty i Janusza Beściak z Rodz.

CZWARTEK

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

(Boże Ciało).


 
 7.00 - +Wojciech Baca.


 9.30 - Za Parafian.

                       
 12.00 - ++Edmund,Sławomir Kubis.

PIĄTEK

7.00 - +Anna Sromek(z okazji Dnia Matki).

18.00 - ++Tadeusz,Joanna(z okazji Imienin)Sady.


SOBOTA

 7.00 - ++Felicja,Tadeusz,Jan Kuk,+Władysław Gurgul.

 17.30 - Różaniec i Nabożeństwo czerwcowe.

 18.00 - +Elżbieta Starzec(z okazji Dnia Matki).

26.05.2024 r.

NIEDZIELA

Uroczystość Najświętszej Trójcy


02.06.2024r.

NIEDZIELA


 






 7.00 - +Anna Wąsowicz(r.śm.). 

 9.30 - Za Parafian(w szczególności w int.wszystkich Matek z okazji Dnia Matki).

 11.30 - Dz-bł.dla nowo ochrzczonych dzieci:Franciszek,Ethan.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 7.00 - +Sylwester Tokarz z int.brata Zbigniewa z żoną.
 
  9.30 - ++Anastazja,Jan Trytek.
 
 11.30 - Dz-bł.dla Urszuli(z okazji Urodzin)z int.męża,dzieci i wnuków.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

GREGORIANKI:

+Marcin Karpiel(2/7)(do czwartku) - O.Zenon.

+Marcin Karpiel(3/7)(do czwartku) - ks.Dariusz/Warszawa.

+Michalina Martyka(1/1)(do czwartku) - Tarnów.

+Antoni Jankowski(1/1)(do czwartku)- OO.Pijarzy.

+Zbigniew Tokarz(1/5)(od córki Haliny z Rodziną)(do czwartku) - OO.Pijarzy.

+Marcin Karpiel(4/7)(od 01.06) - O.Zenon.

+Marcin Karpiel(5/7)(od 01.06) - Tarnów.

+Zbigniew Tokarz(2/5)(od 01.06) - OO.Pijarzy.

+Zbigniew Tokarz(3/5)(od 01.06) - OO.Pijarzy.

+Aldona Smoleń(1/2) (od 01.06) - OO.Pijarzy.

                                                      

 



INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)

 PONIEDZIAŁEK

27.07.2020r 

7.00 

7.00 

+ Za Parafian. 

++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard.

 

 WTOREK

28.07 

7.00 

7.00

 

++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. 

+Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard.

 

 ŚRODA

29.07 

18.00

18.00

+Marta Szczupak od męża i dzieci.

+Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard.

 CZWARTEK

30.07

18.00

18.00

18.00

+Adam Buchacz od rodz.Borowiec.

Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard.

++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz.

 PIĄTEK

31.07

18.00

18.00

+Edward Gostek od rodz.Szczepański.

+Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard.

 SOBOTA

01.08

7.00

18.00

++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka.

++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły

 

NIEDZIELA

02.08.2020 r.  

7.00

9.30

11.30

 

 

+Józefa Drankowska(10 r.śm.).

Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka.

 +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami.

-----------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin.

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju

+Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna